stypendium 07.02.2011
Dodane przez bbb dnia Luty 22 2011 21:56:10
Wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów
 7 lutego 2011 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Piotrkowie Tryb. odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2010/2011 oraz dyplomów Ministra Edukacji Narodowej.
      Z naszej szkoły wyróżnienie odebrała Iza Bober - uczennica klasy III Technikum Budowlanego.

Zapraszamy do zakładki osiągnięcia uczniów

Rozszerzona zawartość newsa
Wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów
    7 lutego 2011 roku  w  Specjalnym Ośrodku  Szkolno –Wychowawczym  w Piotrkowie Tryb. odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2010/2011 oraz Dyplomów Ministra Edukacji Narodowej , najlepszym uczniom z powiatów: bełchatowskiego, opoczyńskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego i tomaszowskiego.

Z naszej szkoły wyróżnienie, z rąk Łódzkiego Kuratora Oświaty -  Jana Kamińskiego, odebrała  Iza  Bober – uczennica klasy III Technikum Budowlanego.W uroczystości  wziął także  udział  Pan Dyrektor  Leszek Klepiński.
       Gratulujemy Izie i życzymy dalszych sukcesów w nauce!

Stypendium przyznaje się uczniom, którzy wyróżniają się  w danej szkole najwyższą średnią lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy mają wyniki co najmniej dobre.