turniej piłki nożnej 2011
Dodane przez bbb dnia Maj 22 2011 19:57:25
         HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ - MAJ 2011

Wyższa Szkoła Handlowa, z okazji corocznego Święta Uczelni, w dniu 18.05.2011r. zorganizowała Halowy Turniej Piłki Nożnej. Wystąpiło w nim osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. Nasza szkoła w swojej grupie zremisowała bezbramkowo z ZSP nr1, wygrała 2:0 z WSH1 i aż 11:0 z WSH2. W meczu półfinałowym pokonaliśmy 3:1 WSH absolwenci.
      W finale spotkaliśmy się z ZSP nr2. Mecz był bardzo wyrównany i zakończył się remisem 0:0. O zajęciu pierwszego miejsca decydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali nasi piłkarze wygrywając 1:0 (bardzo dobra postawa bramkarza Piotra Ćwikły). Najlepsze zespoły turnieju otrzymały puchary, dyplomy oraz okolicznościowe koszulki dla wszystkich sportowców.

Rozszerzona zawartość newsa
          Skład zespołu: