liga strzelecka 2011
Dodane przez bbb dnia Kwiecień 03 2011 21:25:29
 Powiatowa Międzyszkolna Liga Strzelecka (sezon 2010/2011).

21 marca 2011r. w Strzelnicy LOK w Piotrkowie Tryb. odbyło się podsumowanie Powiatowej  Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej. Uczestnicy brali udział w konkurencji karabinka pneumatycznego typu "HANEL". Oddawali 13 strzałów (3 próbne i 10 ocenianych) w postawie strzeleckiej, w odległości 10 m do tarczy sportowej TS-2.
      W sezonie 2010/2011 odbyło się 6 kolejek zawodów strzeleckich.

W Lidze uczestniczyły drużyny 5-osobowe reprezentujące szkoły ponadgimnazjalne z powiatu piotrkowskiego. Przeprowadzono również klasyfikację indywidualną (suma wszystkich punktów uzyskana we wszystkich kolejkach). Uczeń klasy II TD - Mateusz Rząsowski - uzyskał VI miejsce w klasyfikacji, indywidualnej, natomiast uczeń klasy II TG - Emil Juszyński - miejsce XIII. W zmaganiach strzeleckich brało udział 65 zawodników. Opiekunem drużyny była p. Justyna Tralińska.

Rozszerzona zawartość newsa